eflin_yazi

EFLİN KONFEKSİYON, kadın moda ve hazır giyim sektöründe uzun yıllar boyunca biriktirilen bilgi ve deneyimlerin, 2010 yılında tek bir bünyede toplanmasıyla BALGAT/ANKARA ‘da faaliyete başlamıştır.

 

Kuruluş yıllarında; etek, pantolon, bluz ve tunik üretimi ile piyasaya giren EFLİN KONFEKSİYON, ilerleyen dönemlerde ürün gamına; bayan takım elbise, günlük elbise ve abiye elbiseleri de eklemiştir.

 

Rahatlığı ve şıklığı ön planda tutarak; kumaş,iplik seçiminde kaliteye önem veren ve işçiliğini günümüz modasının ışığında şekillendiren bir marka olan EFLİN KONFEKSİYON, kalite kontrol ve sevkiyat hizmetleriyle seçkin perakende mağazaların ve nihai tüketicilerin güvenini kazanmayı kendine prensip edinmiştir. Bu prensibini sosyal medya araçları ile desteklerken; özgün tasarımlar içeren koleksiyonlarını ve geniş bir yelpazeye sahip moda anlayışını takipçileriyle paylaşmaktadır.

 

EFLİN KONFEKSİYON, hazır giyim sektöründe, uluslararası standartlar kalitesinden ödün vermeyen, yüksek üretim kapasitesi ve engin bilgi birikimi ve deneyimi olan ekibiyle birlikte Türkiye’nin önde gelen giyim firmaları arasında yerini almış ve Türk modasına yön veren önemli temsilcilerden birisi konumuna gelmiştir.